ارزش "اتحادیه اروپا" را بدانیم! در انتخابات فردا فعالانه شرکت کنیم!

بیست و چهار سال پیش که با اتوبوس از کانادا به آمریکا برمی گشتم، در مرز همه مسافران باید پیاده شده، بار خود را از اتوبوس برداشته، پیاده از مرز رد شده و در آن سو دوباره سوار اتوبوس می شدند. دختر جوان کانادایی که جلوی من بود، داشت به مامور آمریکایی توضیح می داد که برای شرکت در یک مراسم دعای کلیسایی به آمریکا آمده است. مامور گذرنامه او و کاغذ بلندبالایی که ظاهرا دعوت کلیسا از او بود را به دقت بررسی می کرد. زن مسن آمریکایی که پشت سر من بود و در طی سفر با هم گفتگو کرده بودیم و می دانست که من از اروپا آمده ام، به من گفت: "می بینید؟ شرم آور نیست این مرز و این رفتاری که دو کشور دوست با هم دارند؟ قدر اروپا را بدانید و مرزهای باز میان اعضای آن را."

تحریم شرکت هواوی از سوی دولت آمریکا، ادامه پروتکسیونیسم

پس از جنبش سبز در ایران و در سال های پس از آن، ما در رسانه های بین ­المللی افشاگری ­های گسترده ­ای پیرامون نقش شرکت­ های گوناگون مخابراتی چینی و اروپایی در تجهیز حکومت اسلامی برای شنود و جاسوسی الکترونیکی از شهروندان در ایران داشتیم که در این میان شرکت های Huawei، ZTE (چین)، Creativity Software (بریتانیا) و Trovicor (آلمان) را توانستیم افشا و همکاری آنها در پرو

آغاز دوباره

دیگر دارد شش سال می­شود از زمانی که وبلاگ نویسی را در آقا اجازه؟ به کنار نهادم، از آن شب تاریک بارانی ۱۲ اکتبر ۲۰۱۲ در هامبورگ، آن زمانی که فاجعه بزرگ و سهمگین روی داد. دستی با ساطور آمد و زندگی رابه پیش و پس از فاجعه تقسیم کرد.

گفتگوی من با تلویزیون روژهلات و بازگویی داستان فرناز

 دیشب، سوم ماه مارس 2014 در تلویزیون روژهلات در برنامه چهرها از خودم گفتم و داستان فرناز عزیزم را بازگو کردم. امیدوارم که در راه شکستن تابوهای وحشتناک جامعه ایرانی و سنت های ضد انسانی گامی کوچک برداشته باشم.

 

شرکت در برنامه افق در صدای آمریکا و گفتگو در باره شنودهای گسترده NSA در اروپا

دیشب در برنامه افق، صدای آمریکا، در باره شنود و جاسوسی گسترده NSA در اروپا به گفتگو پرداختیم.

«شنود رهبران: از مرکل تا خامنه ای» برنامه افق درباره شنود رهبران خارجی از طرف آژانس امنیت ملی آمریکا، شنود از سفر آیت خامنهای به استان کردستان، شنود تلفن انگلا مرکل و واکنش ها به اقدامات آژانس امنیت ملی آمریکا. با رابرت بیر، محمود تجلی مهر، و آرش آرامش.

Pages